Ostre strzelanie z Kasztelanem

W sobotę 16 maja Pegaz 2000 na własnym obiekcie podejmował Kasztelana Sierpc. Był to mecz pod dyktando gospodarzy od pierwszej do ostatniej minuty, czego dowodem jest wynik 11:1. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 5:0 po dwóch bramkach Dziekana, po jednej Kuby Krogulskiego, Łukasza Bonisławskiego oraz golu samobójczym. Druga odsłona to już trening strzelecki i kolejne sześć bramek podopiecznych H. Krysztofiaka i jednym trafieniu gości. Po tym spotkaniu nasza drużyna umocniła się na pierwszym miejscu w I lidze trampkarzy U-15. W następnej kolejce zmierzymy się na wyjeździe z Orkanem Sochaczew.

Bramki: Paweł Dziekański x3, Krogulski Jakub x3, Łaciński Rafał x2, Bonisławski Łukasz, Puchalski Maciek, Wiśniewski Wiktor, samobójcza.

Sład: Sadecki (Majchrzak) - Wawrzyński, Wiśniewski, Klimowski (Talaga), Reguliński (Marcinkowski), Dziekański, Pankowski, Krogulski, Puchalski, Bonisławski (Komorowski), Łaciński (Adamiak).