Trzy punkty w Mochowie

W piątek 8 maja drużyna Pegaza 2000 zagrała wjazdowe spotkanie ze Spartą Mochowo w ramach I ligi trampkarzy U-15. Był to mecz z gatunku tych ciężkich, a to za sprawą tego że graliśmy z dotychczasowym liderem a także stan murawy pozostawiał wiele do życzenia. Warunki jednak obie drużyny miały takie same a Pegaz dominował na boisku od pierwszej do ostatniej minuty. Pierwszą bramkę już w czwartej minucie zdobył Rafał Łaciński, gospodarze odpowiedzieli jedną składną akcją ale napastnik Sparty nie trafił do pustej bramki. W drugiej połowie a dokładnie w jej trzeciej minucie obrońca z Mochowa zagrywa piłkę ręką w polu karnym, a sędzia dyktuje rzut karny który na bramkę zamienia Paweł Dziekański. Wynik nie zmienił się już do końca, mimo kilku dogodnych sytuacji.

Skład: Majchrzak (Sadecki) - Wiśniewski, Wawrzyński, Reguliński (Pikalski), Klimowski, Puchalski (Jakubowski), Komorowski (Talaga), Bonisławski (Krysiak), Dziekański, Łaciński (Marlęga), Pankowski.

WYNIKI 2 KOLEJKA

MECZ WYNIK DATA