Lider nie zwalnia tępa

W piątkowe popołudnie 15 maja piłkarze Pegaza 2001 pojechali do Gostynina na mecz z Mazurem w ramach I ligi trampkarzy U-14. To że będzie to ciężki i wyrównany pojedynek było wiadomo już wcześniej i trudno było wskazać jednoznacznie faworyta spotkania. Podopieczni H. Krysztofiaka dobrze weszli w ten mecz i przejęli inicjatywę co zaowocowało dwoma bramkami w pierwszej połowie. Na listę strzelców wpisali się Sebastian Marlęga i Dominik Pikalski. Druga odsłona wyglądała podobnie do pierwszej i po golach Kuby Klonowskiego i ponownie Sebastiana Marlęgi prowadziliśmy już 4:0. Goście jednak przeprowadzali groźne kontrataki i po dwóch z nich strzelili dwie bramki. Bardzo dobre zawody zaliczył nasz bramkarz Łukasz Adamkowski który wybronił kilka sytuacji sam na sam i przyczynił się bardzo do tego zwycięstwa.

Skład: Adamkowski - Popis, Bońkowski, Klonowski, Gzylewski (Stołowski), Marlęga, Jakubowski, Koziatek (Nowak), Pikalski, Krysiak, Gawski (Dominiak).