Kolejne trzy pynkty trampkarzy U-14

W piątkowe popołudnie piłkarze Pegaza U-14 rozegrali kolejne wyjazdowe spotkanie w I lidze trampkarzy. Był to zaległy mecz z drugiej kolejki w którym podejmowaliśmy Deltę Słupno. Podopieczni H. Krysztofiaka rozpoczęli ten pojedynek w swoim stylu od akcji skrzydłami i dobrymi dośrodkowaniami z obu stron boiska. Po jednej z nich i po asyście Szymona Koziatka bramkę zdobył Wiktor Nowak. Niestety krótko po naszym trafieniu do głosu dochodzi "arbiter" i dyktuje rzut karny "z kapelusza" dla gospodarzy, po którym zdobywają bramkę. W tej sytuacji w polu karnym faulowany był Adam Popis i musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. W drugiej odsłonie głównym bohaterem nadal był sędzia który popełniał błąd za błędem a gra się bardzo zaostrzyła. Zawodnicy obu drużyn wylatywali co chwila na kilkuminutowe kary. Mimo kilku dogodnych sytuacji bramkę udało się strzelić dopiero w ostatnie minucie spotkania. Po rzucie rożnym najwięcej spokoju zachował Jakubowski Mateusz i z bliskiej odległości pokonał bramkarza Delty. Brawo dla obu drużyn za walkę i zdrowie jakie zostawili na murawie. Okazja do rewanżu już w najbliższą środę na stadionie ZM Olewnik w Świerczynku. Zapraszamy!

Skład: Adamkowski - Popis (Klonowski), Bońkowski, Gzylewski (Dominiak), Świtalski, Krysiak, Koziatek (Chęciński), Nowak (Redel), Pikalski, Jakubowski, Marlęga.