Porażka z Ciechanowem

W II kolejce mazowieckiej ligi juniorów mł. Pegaz przegrał wysoko z MKS-em Ciechanów 2:5. Mecz rozpoczął się od naszych ataków na bramkę rywala ale żaden z nich nie zakończył się golem. Znakomitej okazji nie wykorzystał Kamil Bońkowski a przy strzale Sebastiana Marlęgi refleksem wykazał się bramkarz gości, do tego jeszcze kilka dogodnych okazji nie wykorzystanych przez naszych zawodników. Skuteczni za to byli piłkarze z Ciechanowa dwie sytuacje, dwie bramki i to oni schodzili na przerwę z dwubramkową zaliczką. W drugiej odsłonie dość szybko zdobywamy bramkę kontaktową po strzale Łacińkiego ale przyjezdni odpowiadają kolejnym trafieniem po błędzie w ustawieniu naszej defensywy. To nam podcina skrzydła i tracimy następne dwa gole, mimo kilku naprawdę dogodnych 100% sytuacji udaje nam się pokonać golkipera gości w doliczonym czasie gry po indywidualnej akcji Wiktora Wiśniewskiego.
Przed meczem mieliśmy miłą uroczystość, prezes POZPN Dariusz Kluge wręczył naszym zawodnikom okazały puchar oraz nagrody rzeczowe za wygranie płockiej ligi okręgowej U-15 i awans do I ligi ,mazowieckiej U-16.

Skład: Majchrzak - Wawrzyński, Bońkowski, Wiśniewski, Klonowski, Dziekański, Marlęga, Pankowski, Puchalski, Pikalski, Łaciński.

Rezerwowi: Sadecki - Popis, Reguliński, Klimowski, Jakubowski, Bonisławski, Krogulski.