Zwycięstwo na inaugurację

Juniorzy młodsi Pegaza od zwycięstwa rozpoczęli rozgrywki I ligi wojewódzkiej. W I kolejce rywalem naszych piłkarzy był spadkowicz z Ekstraligi Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Mecz rozpoczął się od ataków gospodarzy ale to my zdobywamy pierwszą bramkę. Po rzucie wolnym sprytnie wykonanym przez Pawła Dziekańskiego w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Sebastian Marlęga i nie marnuje okazji. Wynik do przerwy nie uległ już zmianie, druga połowa rozpoczęła się ponownie od ataków gospodarzy a nasza drużyna nastawiła się na kontrataki. Po jednym z nich zawodnik Pogoni dotyka piłkę ręką na 18 metrze a Dziekan bezpośrednim strzałem w okienko pokonuje bramkarza. Chwilę po tym golu sytuację sam na sam z naszym golkiperem miał napastnik z Grodziska ale Seba Majchrzak nie dał się pokonać. W 65 min. na boisko wszedł Kuba Krogulski i chwilę po tym strzela bramkę na 3:0. Gospodarze odpowiedzieli honorowym trafieniem w doliczonym czasie gry i spotkanie kończy się naszym zwycięstwem 3:1. Brawo dla całej drużyny za ambitną walkę od pierwszej do ostatniej minuty.

Skład: Majchrzak- Klonowski, Wawrzyński, Wiśniewski, Bońkowski, Pankowski, Dziekański, Marlęga, Puchalski, Łaciński, Pikalski.

Rezerwowi: Bonisławski, Popis, Krogulski, Jakubowski, Reguliński.