Grad bramek w Duninowie

W piątkowe popołudnie drużyna Pegaza 2001/02  rozegrała swoje pierwsze wyjazdowe spotkanie w I lidze U-14. Gospodarzem 4 kolejki była ekipa Wisły Duninów zajmująca ostatnie miejsce w tabeli. Cały mecz przebiegał pod dyktando naszej drużyny, już w dziesiątej minucie prowadziliśmy 2:0 co spowodowało że grało się nam łatwiej. Nie obyło się oczywiście bez nie wykorzystanych sytuacji, ale jest w tej kwestii duży progres w porównaniu do poprzednich spotkań. Cztery bramki w tym meczu zdobył Gawski Damian , po jednej dołożyli Marlęga, Nowak, Pikalski  i Klonowski. Przy wyniku 8:0 tracimy bramkę w końcówce spotkania po serii błędów naszych obrońców. Za tydzień gramy z zajmującą trzecie miejsce Unią Iłów a drużyna Pegaza 2000 w pierwszej kolejce ligi U-15 podejmie na własnym obiekcie Orkan Sochaczew.

Skład: Adamkowski - Popis, Klonowski, Werner (Stołowski 50 min.), Redel (Szelągiewicz 36min.), Pikalski, Marlęga, Jakubowski, Koziatek (Dominiak 50 min.), Nowak (Chęciński 50 min.), Gawski.