Czwarta wygrana trampkarzy U-14

Piłkarze Pegaza 2001/02 odnieśli kolejne zwycięstwo w I lidze trampkarzy U-14. Tym razem pokonali Unię Iłów 3:0 i umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli, gdzie prowadzą z dorobkiem 12 pkt. i stosunkiem bramek 17:4. Wracając do meczu był to jednostronny pojedynek pod dyktando Pegaza, goście nie zagrozili bramce strzeżonej przez Łukasza Adamkowskiego. Jedyne do czego można się przyczepić, to do tego że zabrakło jeszcze dwóch - trzech bramek a okazji nie brakowało. Następny mecz już w środę w Staroźrebach ze Świtem.

Skład: Adamkowski - Popis, Bońkowski, Klonowski (Świtalski), Gzylewski (Stołowski), Jakubowski (Szelągiewicz), Nowak (Chęciński), Marlęga, Gawski (Werner), Koziatek (Dominiak), Pikalski (Redel).