Wysokie zwycięstwo w Bielsku

W sobotę 30 maja drużyna Pegaza 2001 rozegrała mecz 10 kolejki I ligi U-14. Rywalem naszego zespołu był Zryw Bielsk który w ostatnim czasie prezentował bardzo dobrą formę. Od pierwszego gwizdka sędziego podopieczni H. Krysztofiaka szturmowali bramkę gospodarzy. Pierwszego gola po dośrodkowaniu Dominika Pikalskiego zdobył Szymon Koziatek który głową umieścił piłkę w siatce. Następne bramki w pierwszej połowie zdobyli Gawski Damian, Dominik Pikalski oraz Adam Popis. W drugiej odsłonie nasi piłkarze aplikują gospodarzom kolejne pięć bramek, a na listę strzelców wpisali się Gawski, Pikalski, Bońkowski i Nowak. W końcowych minutach gospodarze przeprowadzili szybką kontrę i zdobyli honorowego gola. Było to 9 zwycięstwo Pegaza w lidze, (na 9 kolejek) którzy z dorobkiem 27 pkt. są liderem. Gratulacje!!!

Skład: Adamkowski - Popis, Bońkowski (Redel), Świtalski (Gzylewski), Klonowski (Stołowski), Jakubowski, Marlęga (Klonowski R.), Koziatek (Chęciński), Gawski (Dominiak), Krysiak, Pikalski (Nowak)