Stocznia pokonana

We wtorkowe popołudnie Pegaz 2001 rozegrał kolejny mecz w Lidze okręgowej trampkarzy U-15. Tym razem gościliśmy na stadionie  miejskim w Płocku, a naszym przeciwnikiem był Stoczniowiec. Był to mecz pod nasze dyktando od początku do końca spotkaniu. Mimo przewagi trudno było strzelić gola rywalom, a miało na to wpływ oprócz licznej i poprawnej obrony gospodarzy również bardzo złe warunki atmosferyczne. Strzeliliśmy jednak cztery bramki nie tracąc żadnej i umocniliśmy się na fotelu lidera. W niedziele na własnym boisku podejmować będziemy Orła Goleszyn.

Kadra: Stołowski J, Popis, Bońkowski, Gzylewski, Klonowski, Jakubowski, Marlęga, Pikalski, Werner, Krysiak, Koziatek, Klonowski R, Stołowski, Chęciński, Kuźniewski, Gawski, Redel, Dominiak