Pegaz na "szóstkę"

W kolejnym meczu I ligi U-14 Pegaz podejmował na własnym obiekcie Deltę Słupno. Podopieczni H. Krysztofiaka to lider rozgrywek więc nie trudno było wskazać faworyta do zwycięstwa. Od początku spotkania gospodarze przejęli inicjatywę i atakowali bramkę Delty. Jako pierwszy do bramki rywala trafił Kuba Klonowski a pierwsza połowa kończy się wynikiem 3:0 w której swoje gole dołożyli Gawski Damian i Pikalski Dominik. W drugiej odsłonie praktycznie nic się nie zmieniło, nadal trwało oblężenie bramki gości i zdobywamy kolejne bramki po strzałach Gawskiego , Krysiaka i Pikalskiego. Oczywiście mimo sześciu bramek można przyczepić się do skuteczności bo okazji do podwyższenia wyniku było dużo więcej. W sobotę 30 maja jedziemy do Bielska na mecz ze Zrywem.

Skład: Adamkowski - Popis, Bońkowski (Redel), Świtalski (Gzylewski), Klonowski J. (Stołowski), Jakubowski, Marlęga, Krysiak, Koziatek (Chęciński), Gawski (Klonowski R.), Pikalski.